Jsme topení, voda, plyn. Jsme profesionálové, jsme Jikoterm.

Jikoterm logo

Jikoterm servis kotlů

Jsme topení, voda, plyn
Jsme profesionálové, jsme Jikoterm

+420 222 250 720

montáž spotřebiče

222 250 720

Pokud potřebujete nový spotřebič (starý už se nevyplatí opravit), neváhejte se nás zeptat, a my Vám rádi poradíme, který spotřebič je pro Vás vhodný. Registrovaným zákazníkům nabízíme výraznou slevu na spotřebič. Pokud potřebujete nový spotřebič, rádi Vám jej namontujeme nebo vám starý spotřebič vyměníme za nový. 

o topení

220 910 930

S kotlem od nás získáte úsporné a chytré topení bez starostí.

výkonnost a úspora

 

Představujeme plynový kondenzační kombinovaný kotel Junkers.

inteligence a krása

 

Představujene chytrou regulaci EasyControl CT 200.

pohoda a přesnost

 

Představujeme elektronickou hlavici CT 200.

technologie a jednoduchost

 

Představujeme mobilní aplikaci EasyControl pro CT 200.

rozvody

222 250 720

Montujeme rozvody topení, vody, odpadů, plynu, a to ze všech běžně dostupných materiálů, jako je měď, pozink, plast, více-vrstvé potrubí, ocel. Ovládáme technologie, jako je letování, lisování, lepení a sváření. U topných systémů máme letité zkušenosti s podlahovým  vytápěním.

zařizovací předměty

222 250 720

Zajistíme výměnu i novou montáž (vč. návrhu) pro zařizovací předměty, jako jsou vodovodní baterie, umyvadla, sprchové kouty, vany, WC atd. od předních výrobců jako Hansgrohe, Grohe, Kludi, Ravak, Ideal Standard, Roltechnik, Teiko, Riho, Geberit, Jika, Laufen, Roca, Keramag, Vileroy & Boch, Dřevojas a dalších.

projektová dokumentace

222 250 720

Zajistíme projektovou dokumentaci, ať už se jedná o byty, rodinné domy nebo činžovní domy. Vytvoříme prováděcí projekt rozvodů topení, vody, odpadu a plynu. U plynovodů zajišťujeme projektovou dokumentaci pro bytové rozvody, ale i pro  domovní stoupačky a celé rozvody od HUPu (Hlavní Uzávěr Plynu).