222 250 720

Jsme chytré topení. Jsme Jikoterm.

Jikoterm logo

Jikoterm servis kotlů

Jsme topení, voda, plyn
Jsme profesionálové, jsme Jikoterm

+420 222 250 720

Montáž topení

Zajistíme Vám kompletní montáž topení. Pokud k topení využíváte plyn, poptejte naše služby. Zajistíme návrh topení, montáž topení. Jikoterm chytrou volbou pro plynové topení. Respektive topení plynovým kotelm.

Servis plynových zařízení

Zajišťujeme kompletní plyn servis pro plynové spotřebice. Provádíme pravidelné roční údržby plynových kotlů, ale i průtokových ohřívačů, topidel (WAW) nebo zásobníků TUV (bojlerů).  Plyn servis a revize plynu.

Montáže plynových spotřebičů

Součástí montáží plynových kotlů i dalších spotřebičů mohou být u nás konzultace, který spotřebič je vhodný a dále výrazné slevy na tyto spotřebiče registrovaným zákazníkům.  Provádíme montáže nových kotlů případně jejich výměny za staré.  Nabízíme montáže rozvodů topení, vody, odpadů, plynu, a to ze všech běžně dostupných materiálů, jako je měď, pozink, plast, více-vrstvé potrubí, ocel.

Kotle Junkers

Kotle Junkers jsou skvělým řešením pro vaše vytápění. Kotle junkers  jsou skutečně kvalitní a osvědčené. Zajišťujeme prode a plný servis junkers.

Servis plynových kotlů

Servis kotlů je u nás možno provozovat ve formě smluvního servisu. Ten nabízíme v kategoriích Standard, Komfort a VIP. Všem registrovaným zákazníkům poskytujeme na servis plynových kotlů výrazné slevy. 

Oprava plynových spotřebičů

Opravy kotlů provádějí technici s  praxí v oboru, což zaručuje kvalitní opravy kotlů mnoha druhů, navíc s odborným školením od  jednotlivých výrobců tak, aby se opravy plynových kotlů uskutečnily rychle a spolehlivě.

Opravujeme spotřebiče různých značek

Nabízíme opravy plynových kotlů různých značek - Vaillant, Junkers, Wolf, Viessmann, Protherm, Baxi, Mora, Ferroli, Immergas, Nefit, Mora Top, Karma a Destila. 

Plyn servis

Zajistíme pro Vás pravidelné kontroly bytových či domovních plynovodů, včetně zařízení (kotle, karmy, topidla, sporáky) spalujících zemní plyn, a to s veškerou odborností a dodržením platných norem a technických nařízení.

Revize plynu

Revize plynu a plynových spotřebičů nám umožňují veškerá oprávnění k provádění výchozích i provozních revizí vyhrazených plynových zařízení jak pro spotřebiče do 50 kW, tak pro plynové kotelny nad 100 kW.

Montáže plynových kotlů | Oprava kotle | Servis plynových zařízení | Servis kotlů

Profesionální prodej a servis plynových spotřebičů - rychle a kvalitně

Status:

viframe:

close

Dispečink
222 250 720
722 957 149

Servisní pohotovost
222 233 888

Mendelova 665/13
Praha 4
Jikoterm, s.r.o. - idatabaze.czRozvody plynu, plynoinstalace - idatabaze.cz